Piórko 2015. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci.

W marcu 2015 ruszył konkurs „Piórko 2015. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci“. Akcja powstała z inicjatywy Jeronimo Martins Polska S.A., właściciela jednej z największych sieci sklepów w Polsce. Celem akcji jest stworzenie wyjątkowej książki dla dzieci oraz wyróżnienie debiutujących pisarzy i ilustratorów. Każdy z Laureatów otrzyma nagrodę w wysokości 100 000 zł. Dodatkowo wybrany […]

W marcu 2015 ruszył konkurs „Piórko 2015. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci“. Akcja powstała z inicjatywy Jeronimo Martins Polska S.A., właściciela jednej z największych sieci sklepów w Polsce.

Celem akcji jest stworzenie wyjątkowej książki dla dzieci oraz wyróżnienie debiutujących pisarzy i ilustratorów. Każdy z Laureatów otrzyma nagrodę w wysokości 100 000 zł. Dodatkowo wybrany tekst opatrzony ilustracją zostanie wydany i jeszcze w tym roku trafi do polskich domów.

W ramach tej prestiżowej akcji Xcomunnica przygotowała identyfikację wizualną, znak oraz komplet narzędzi komunikacyjnych marki. Identyfikacja wizualna została oparta na formie zgodnej z dziecięcą percepcją, pełną barw oraz bajkowych postaci.

Konkurs spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród dziennikarzy i uczestników, którzy licznie nasyłają swoje zgłoszenia.

Logo konkursu
piorko-2015_1024

Key visual – ilustracja
KV_Piorko_xcweb

Strona internetowa
piorko-web