Apteki Dbam o Zdrowie. Druga edycja kampanii rekrutacyjnej DOZ.SA

Po styczniowym sukcesie po raz kolejny mieliśmy okazję przygotować kampanię rekrutacyjną dla marki DOZ S.A. W połowie maja ruszyła jej druga edycja. Xcommunica była odpowiedzialna za opracowanie koncepcji kreatywnej i jej realizację. W trakcie pierwszych dwóch tygodni komunikacja obejmowała internet oraz prasę. 1 czerwca działania wzmocniono reklamą zewnętrzną. W ramach kampanii w 9 największych polskich […]

Po styczniowym sukcesie po raz kolejny mieliśmy okazję przygotować kampanię rekrutacyjną dla marki DOZ S.A. W połowie maja ruszyła jej druga edycja. Xcommunica była odpowiedzialna za opracowanie koncepcji kreatywnej i jej realizację.

W trakcie pierwszych dwóch tygodni komunikacja obejmowała internet oraz prasę. 1 czerwca działania wzmocniono reklamą zewnętrzną. W ramach kampanii w 9 największych polskich miastach pojawiły się plakaty podkreślające trzy podstawowe wartości DOZ: zaufanie, rozwój i zaangażowanie. Wartości, które stanowią obietnicę dla nowych i obecnych pracowników. W odróżnieniu od pierwszej edycji, tym razem do wzięcia udziału w rekrutacji inspirują pracownicy marki DOZ.