TestuJemy. Nowoczesna platforma konsumencka

Właściciel marki Biedronka powierzył agencji Xcommunica realizację oraz obsługę innowacyjnej platformy komunikacji z konsumentami. Dzięki niej marka Biedronka uzyskała możliwość lepszego doboru produktów do swojej oferty. Klienci natomiast dostali możliwość, której nie oferowała do tej pory żadna sieć handlowa na taką skalę. Możliwość testowania produktów przed wprowadzeniem ich do oferty oraz wskazywania, które z nich […]

Właściciel marki Biedronka powierzył agencji Xcommunica realizację oraz obsługę innowacyjnej platformy komunikacji z konsumentami. Dzięki niej marka Biedronka uzyskała możliwość lepszego doboru produktów do swojej oferty. Klienci natomiast dostali możliwość, której nie oferowała do tej pory żadna sieć handlowa na taką skalę. Możliwość testowania produktów przed wprowadzeniem ich do oferty oraz wskazywania, które z nich powinny zagościć na stałe na półkach sieci Biedronka. W pierwszym teście nowych produktów wzięło udział 500 testerów. Pozostali użytkownicy mają możliwość oceniania produktów już dostępnych w sieci.

Agencja Xcommunica realizuje projekt wspólnie z Marketing +, które to odpowiedzialne jest za wsparcie merytoryczne mechaniki, obsługę operacyjną wysyłek, opakowań itp. Xcommunica odpowiedzialna jest za opracowania strategiczne, kreatywne, branding platformy, bieżącą komunikację w kanałach ATL, BTL, Interactive, Direct.

Logo Platformy

Logo Testujemy

 

Key Visuale prasowe zachęcające klientów do udziału w platformie

Testujemy_KV_PanWidelec_A4_br-01

Testujemy_KV_PaniKawa_A4_br-01

 

Pakiety z próbkami dla testerów

wiz_box_V3

Serwis internetowy

Testujemy-website