Kampania rekrutacyjna dla DOZ S.A.

W styczniu br. ruszyła kampania rekrutacyjna spółki DOZ S.A., zarządzającej największą w Polsce siecią aptek Dbam o Zdrowie. Xcommunica odpowiada za opracowanie koncepcji kreatywnej i realizację kampanii. Kampania komunikuje 3 podstawowe wartości: zaufanie, rozwój i zaangażowanie, które stanowią obietnicę dla nowych i obecnych pracowników. Zaplanowane działania marketingowe obejmowały kampanię internetową oraz ulokowane w pobliżu Uniwersytetów […]

W styczniu br. ruszyła kampania rekrutacyjna spółki DOZ S.A., zarządzającej największą w Polsce siecią aptek Dbam o Zdrowie. Xcommunica odpowiada za opracowanie koncepcji kreatywnej i realizację kampanii.

Kampania komunikuje 3 podstawowe wartości: zaufanie, rozwój i zaangażowanie, które stanowią obietnicę dla nowych i obecnych pracowników. Zaplanowane działania marketingowe obejmowały kampanię internetową oraz ulokowane w pobliżu Uniwersytetów Medycznych reklamy zewnętrznej w 10 miastach w Polsce. Do realizacji kampanii zostały wykorzystane dwa rodzaje nośników bilboardy i citylighty.

doz-recepta-citylight

doz-recepta_BB

doz-zastrzyk-citylight

doz-lek-citylight

Planowanie i zakup mediów realizuje dom mediowy Infinity Media.

DOZ to największy pracodawca na rynku aptecznym – zatrudnia ponad 2500 magistrów i techników farmacji, którzy dba­ją o bezpieczeństwo leczenia farmakologicznego 2,5 miliona pacjentów miesięcznie.