Biedronka 20 lat razem. Wsłuchujemy się w głos Klientów.

Z okazji 20-lecia sieci sklepów Biedronka, marka zorganizowała wyjątkową akcję marketingową. Jej celem jest wybranie i wprowadzenie do sprzedaży produktów innowacyjnych na polskim rynku. Agencja Xcommunica opracowała komunikację opartą na pogłębianiu relacji zarówno z dostawcami, jak i klientami marki, poprzez wspólny dialog i zaangażowanie w tworzenie unikalnej oferty urodzinowej. W początkowej fazie akcji, partnerzy handlowi […]

Z okazji 20-lecia sieci sklepów Biedronka, marka zorganizowała wyjątkową akcję marketingową. Jej celem jest wybranie i wprowadzenie do sprzedaży produktów innowacyjnych na polskim rynku.

Agencja Xcommunica opracowała komunikację opartą na pogłębianiu relacji zarówno z dostawcami, jak i klientami marki, poprzez wspólny dialog i zaangażowanie w tworzenie unikalnej oferty urodzinowej.

W początkowej fazie akcji, partnerzy handlowi mieli możliwość zgłaszania produktów,
które następnie zostały poddane ocenie Testerów, zarejestrowanych na Platformie Testujemy. To właśnie Testerzy zdecydują, które propozycje produktów będę realizowane i trafią do sprzedaży w sklepach Biedronka.

Infografika
20lat-b

Xcommunica była również odpowiedzialna za stworzenie narzędzi internetowych służących do komunikacji z dostawcami i klientami. W celu przeprowadzenia akcji agencja zaprojektowała i wdrożyła formularz zgłoszeniowy oraz platformę komunikacyjną, za pośrednictwem której Testerzy oddają głosy na poszczególne produkty.