Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym każda sieć sprzedaży szczególnie dba o kontakt z klientem. Nie dziwne że również największa w Polsce sieć sklepów – Biedronka przygotowała specjalną ofertę. Xcommunica przygotowała specjalny pakiet rozwiązań online, który wsparł komunikację marki w tym szczególnym okresie.

Kluczowym założeniem nowej produkcji było kreatywne odwołanie się do komunikacji ATL opracowanej przez agencję DUDA Polska. W ten sposób powstał serwis oparty na technologii paralax. Dodatkowo Xcommunica wdrożyła moduły angażujące użytkowników np. pomyślano o tym, co najważniejsze w czasie świąt czyli wspólnych chwilach z rodziną. Xcommunica stworzyła gotowe do wydrukowania szablony, które wspólnie z dziećmi można wyciąć, skleić i otrzymać w ten sposó kreatywne dekoracje świąteczne.

W pierwszym tygodniu funkcjonowania serwisu liczba wizyt przekroczyła sześciocyfrowy wynik o średni czas spędzony przez jednego użytkownika przekroczył kilkukrotnie wartości osiągana do tej pory przez publikacje elektroniczne marki.

Im bliżej świąt, tym więcej kolejnych niespodzianek ukaże się oczom użytkowników odwiedzających serwis. Także warto sprawdzać na bieżąco ofertę świąteczną Biedronki!

Homepage serwisu. Jedna z 3 wariantowych odsłon.


Obrazek 7

 

Homepage serwisu. Alternatywna odsłona.

Obrazek 5

 

Podstrona serwisu pozwalająca na wydrukowanie dekoracji świątecznych

Obrazek 8